Rodo

POLITYKA PRYWATNOŚCI I WARUNKI UŻYTKOWANIA

1. Administrator Danych Osobowych
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest: Sebastian Bugaj eLingua Centrum Językowe z siedzibą w Zabrzu przy ul. Żeromskiego 59 o numerze NIP 648-247-16-97 REGON 242581021.
Strona Internetowa Sebastian Bugaj eLingua Centrum Językowe będzie wykorzystywała (jak również zbierała informacje) o odwiedzających ją osobach jedynie w takim zakresie, w jaki jest to niezbędne do świadczenia usług na najwyższym poziomie.
W pojedynczych przypadkach pozwalamy sobie zbierać informacje o użytkownikach takie jak: adres poczty elektronicznej lub dane osobowo-adresowe (np. w przypadku formularzy kontaktowych).
Żadne z powyższych informacji nie będą przekazywane osobom trzecim w celach innych niż niezbędne do wykonania zamówienia/usługi etc.
Adresy IP naszych użytkowników są wykorzystywane w takich przypadkach jak: diagnoza problemów związanych z pracą naszego serwera/analizy naruszeń bezpieczeństwa czy też w związku z zarządzaniem naszą stroną internetową. Adres IP może być również wykorzystywany do gromadzenia czy też identyfikacji danych demograficznych osób, które odwiedzają naszą stronę internetową.
W szczególnych przypadkach możemy dopuścić sporządzenia zbiorczych raportów/ ogólnych zestawień tematycznych, które zostaną ujawnione osobom trzecim (podane zestawienia nie zawierają danych pozwalających na identyfikację użytkowników witryny). Z w/w podmiotami posiadamy umowy o powierzeniu danych osobowych.
2. Przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych
Administrator Sebastian Bugaj eLingua Centrum Językowe może przechowywać dane osobowe w swoich systemach CRM (Zarządzanie Relacjami z Klientami) oraz w programie do fakturowania. Dane mogą obejmować: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, adres e-mail, numer telefonu, jak również dane firmy. Ponadto Google Analytics może gromadzić dane, które są klasyfikowane jako dane osobowe. Sebastian Bugaj eLingua Centrum Językowe regularnie dokonuje przeglądu danych osobowych w Systemach. Aktualizujemy i poprawiamy dane z własnej inicjatywy i usuwamy dane dotyczące osób, które poinformowały nas, że nie życzą już sobie otrzymywania naszych wiadomości e-mailowych. Dane dotyczące użytkowników nieaktywnych są usuwane zgodnie z Polityką Ochrony Danych i Prywatności Sebastian Bugaj eLingua Centrum Językowe, nawet jeśli dana osoba nie poinformowała nas, że życzy sobie usunięcia danych osobowych.
3. Zgoda na kontakt i przechowywanie danych osobowych
Sebastian Bugaj eLingua Centrum Językowe gromadzi w/w dane osobowe za pomocą formularza rejestracji zamieszczonego na Stronie Internetowej agencji oraz formularza kontaktowego, który znajduje się na Stronie internetowej.
Przetwarzanie danych osobowych może być wykonywane, gdy przetwarzanie jest zgodne z art. 6 Rozporządzenia (UE) 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych lub "RODO") niezbędne do celów wynikających z uzasadnionych interesów Sebastian Bugaj eLingua Centrum Językowe lub strony trzeciej pod warunkiem, że interesy lub podstawowe prawa i wolności podmiotu danych nie są nadrzędne i nie wymagają ochrony odpowiednich danych osobowych. Ponadto przetwarzamy dane osobowe w celu obsługi Twoich próśb przekazywanych w szczególności Działowi Obsługi Klienta telefonicznie, e-mailowo oraz przez formularz kontaktowy w sytuacji, gdy nie są one związane wprost z wykonaniem umowy.
4. Przegląd danych osobowych
Sebastian Bugaj eLingua Centrum Językowe udziela odpowiedzi na pytania osób dotyczące ich danych osobowych, które były gromadzone przez zarządzaną przez nią Agencję Reklamową. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wszyscy pracownicy Sebastian Bugaj eLingua Centrum Językowe zostali zapoznani z Polityką Ochrony Danych i Prywatności Grupy oraz zobowiązali się do jej przestrzegania.
5. Prawa osób fizycznych, których dane osobowe są przetwarzane
Informujemy, że w każdym przypadku przysługuje Państwu prawo do żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W tym celu prosimy o kontakt z administratorem. Mogą również Państwo żądać przeniesienia swoich danych osobowych do innego podmiotu. W każdym czasie mogą Państwo także cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Jeżeli Pan/ Pani chciałby złożyć skargę na sposób w jaki przetwarzamy Pastwa dane osobowe można to zrobić bezpośrednio przez kontakt z administratorem danych osobowych lub złożyć skargę do organu nadzorczego. Mogą również Państwo żądać przeniesienia swoich danych osobowych do innego podmiotu.
W każdym czasie mogą Państwo także cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
6. Kontakt z nami
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych Warunków Użytkowania lub naszej Polityki Prywatności, zapraszamy do kontaktu z nami z wykorzystaniem poniższych danych z naszym administratorem:
Sebastian Bugaj eLingua Centrum Językowe, ul. Żeromskiego 59, 41-800 Zabrze, biuro@elingua.com.pl

 


 
35 języków
w jednym miejscu
Zleć tłumaczenie
nie wychodząc z domu
Darmowa wycena
on-line
Livechat z konsultantem
odpowiedzi na Twoje pytania w czasie rzeczywistym
Gwarancja
poufności
native Speakerzy
9 lat doświadczenia
na rynku od 2011 roku
100%polska firma
z siedzibą w Zabrzu
Najnowocześniejsze technologie
Pracujemy na oprogramowaniu CAT-SDL Trados
Rabat
stałego klienta
5% rabatu
przy przedpłacie
Zachowanie układu graficznego
w edytowalnych plikach
Gratisowa usługa OCR
pliku źródłowego
Tłumaczenie próbne
1500 znaków dla klientów firmowych
Klienci firmowi rabat 100zł
na pierwsze zlecenie o objętości minimalnej 10 stron rozliczeniowych
Wiarygodne
referencje

Sposób zamówienia tłumaczenia jest bardzo prosty

Wystarczą 3 kroki!
Krok 1
Uzupełnij formularz i prześlij plik
Uzupełnij formularz na naszej stronie lub prześlij plik drogą e-mailową.
Krok 2
Odbierz e-mail z wyceną
Do 30 minut od wysłania formularza lub e-mail otrzymasz odpowiedź z ofertą.
Krok 3
Potwierdź realizację i odbierz tłumaczenie
Po akceptacji oferty przechodzimy do realizacji zlecenia, dokumenty prześlemy we wcześniej ustalonej formie.