Język niderlandzki
Tłumaczenie na niderlandzki oraz z niderlandzkiego

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia jako osoba prywatna, czy też dla swojej firmy, znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego tłumacza niderlandzkiego lub tłumacza przysięgłego, specjalizującego się w danej dziedzinie, branży lub przemyśle, a w razie potrzeby uwzględniającego różnice w językach regionalnych lub krajowych.

Holandia jako partner handlowy
Jako jedna z najstarszych potęg kolonialnych, Holandia jest znana jako bardzo liberalny i kosmopolityczny kraj. Holendrzy są tradycyjnie bardzo komunikatywni, otwarci i bezpośredni w swoim stylu komunikacji. W niektórych kulturach bardzo prosty styl może być postrzegany jako niegrzeczny. Jednak w samej Holandii jest on wysoko ceniony jako forma uczciwości i otwartości. Grzeczność, szacunek i przyjazna uwaga dla osoby, z którą rozmawiasz, są bardzo ważne. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie da się zasadniczo odróżnić holenderskich i np. niemieckich zwyczajów, to przy tłumaczeniu zaleca się zachowanie ostrożności.
Holandia jest od lat jednym z partnerów handlowych Polski. Dzięki bliskości geograficznej krajów i dobrym relacjom biznesowym, rynek holenderski oferuje duży potencjał dla polskich firm.
Wiele instytucji UE znajduje się w Holandii, a ze względu na niderlandzką historię handlu, język niderlandzki jest nadal językiem handlowym w Afryce i dawnych koloniach. Poza ogólnym standardowym językiem niderlandzkim, do dziś mówi się dużą liczbą regionalnych wariantów. Różnią się one znacznie pod względem słownictwa i gramatyki. Skorzystaj z wysokiego poziomu kompetencji językowych naszych tłumaczy. Twoja wiadomość będzie pewna stylistycznie i niezmieniona, gdy dotrze do Twojego holenderskiego odpowiednika.

Wykwalifikowany czy przysięgły tłumacz języka holenderskiego?
Tłumacze przysięgli języka niderlandzkiego są szczególnie polecani do tłumaczeń dokumentów urzędowych. W ten sposób można mieć pewność, że tłumaczenie jest uznane przez władze holenderskie. Takimi dokumentami są na przykład:
  • Paszport,
  • Akt urodzenia,
  • Świadectwo pracy,
  • Dowód rejestracyjny,
  • Karta pojazdu itp.
Chociaż każdy z naszych wykwalifikowanych tłumaczy specjalistycznych jest w stanie wykonać takie tłumaczenie równie rzetelnie i kompetentnie, to fakt złożenia przez tłumacza przysięgłego przysięgi i złożenia pod tłumaczeniem podpisu i pieczęci jest dodatkową gwarancją dokładności, która jest istotna dla władz.
Nasi wykwalifikowani tłumacze języka niderlandzkiego posiadają rozległą wiedzę fachową w wielu sektorach i chętnie wykonają dla Was profesjonalne tłumaczenie z wielu różnych dziedzin.

Nie tylko tłumaczenie…
Niezależnie czy to tłumaczenia techniczne z dziedziny technologii, prawa, ekonomii, czy też reklamy i marketingu. Zapraszamy do kontaktu w sprawach o przetłumaczenie dokumentacji technicznej swoich produktów eksportowych, korespondencji firmowej, strony czy sklepu internetowego, jak również gotowej do druku instrukcji obsługi lub raportów rocznych, aż po broszury marketingowe i PR. Rozwój własnej działalności gospodarczej na rynku holenderskim jest również obiecujący w wielu sektorach, zwłaszcza E-Commerce.
Dzięki zaawansowanej technologii, nawet najczęstsze zadania w procesie tłumaczenia przemysłowego są wykonywane przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów CAT i wykonywane na czas. Zapewnia to absolutną spójność, jednolitość i wierność terminologiczną Waszych tekstów. Znajdziemy dla Was odpowiednie słowa.

Tłumaczenia na język niderlandzki wykonywane przez native speakera
Jeżeli chcą Państwo mieć absolutną pewność, że Państwa tekst nie jest po prostu przetłumaczony na język niderlandzki, ale również najlepiej pasuje do Państwa grupy docelowej, nasze biuro tłumaczeń będzie w stanie dostarczyć Państwu dokładnie taki tekst. Możemy zaoferować naszym klientom tłumaczenia wysokiej jakości, ponieważ współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami. Niektórzy z nich są dodatkowo rodzimymi użytkownikami języka niderlandzkiego. Istnieje również opcja weryfikacji tłumaczenia przez drugiego tłumacza.


Jeśli chcesz być spokojny o jakość swojego tłumaczenia, prosimy o kontakt z eLingua Centrum Językowe.
Skontaktuj się z nami lub poproś o wycenę. Otrzymasz szybką ofertę i będziesz wiedział dokładnie, jak konkurencyjna jest stawka, jakie usługi otrzymasz oraz kiedy Twoje tłumaczenie będzie gotowe.
  
35 języków
w jednym miejscu
Zleć tłumaczenie
nie wychodząc z domu
Darmowa wycena
on-line
Livechat z konsultantem
odpowiedzi na Twoje pytania w czasie rzeczywistym
Gwarancja
poufności
native Speakerzy
9 lat doświadczenia
na rynku od 2011 roku
100%polska firma
z siedzibą w Zabrzu
Najnowocześniejsze technologie
Pracujemy na oprogramowaniu CAT-SDL Trados
Rabat
stałego klienta
5% rabatu
przy przedpłacie
Zachowanie układu graficznego
w edytowalnych plikach
Gratisowa usługa OCR
pliku źródłowego
Tłumaczenie próbne
1500 znaków dla klientów firmowych
Klienci firmowi rabat 100zł
na pierwsze zlecenie o objętości minimalnej 10 stron rozliczeniowych
Wiarygodne
referencje

Sposób zamówienia tłumaczenia jest bardzo prosty

Wystarczą 3 kroki!
Krok 1
Uzupełnij formularz i prześlij plik
Uzupełnij formularz na naszej stronie lub prześlij plik drogą e-mailową.
Krok 2
Odbierz e-mail z wyceną
Do 30 minut od wysłania formularza lub e-mail otrzymasz odpowiedź z ofertą.
Krok 3
Potwierdź realizację i odbierz tłumaczenie
Po akceptacji oferty przechodzimy do realizacji zlecenia, dokumenty prześlemy we wcześniej ustalonej formie.