Język duńskiTłumaczenie na duński oraz z duńskiego

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia jako osoba prywatna, czy też dla swojej firmy, znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego tłumacza duńskiego lub tłumacza przysięgłego, specjalizującego się w danej dziedzinie, branży lub przemyśle, a w razie potrzeby uwzględniającego różnice w językach regionalnych lub krajowych.

Zleć tłumaczenie swoich tekstów na język duński i dotrzyj do najnowocześniejszego rynku
Królestwo Danii, składające się z Danii, Grenlandii i Wysp Owczych, jest jednym z dwunastu członków założycieli NATO i jest reprezentowane w Unii Europejskiej od 1 stycznia 1973 roku. Językiem urzędowym Danii jest duński, a autonomiczne regiony Grenlandii i Wysp Owczych mają swoje własne flagi i języki urzędowe. Język duński jest jednak drugim językiem urzędowym na Wyspach Owczych i jako język mniejszości jest oficjalnie uznawany w Grenlandii i Niemczech. Język duński jest również używany w Kanadzie, Argentynie, Stanach Zjednoczonych i Szwecji. Język ten ma więc 5,3 miliona rodzimych użytkowników i 0,3 miliona drugich użytkowników.
Dania to kraj o silnej gospodarce. Język naszych duńskich tłumaczy jest zrozumiały w wielu regionach skandynawskich ze względu na jego związek ze szwedzkim i norweskim, co jest oczywiste nawet dla osób nie będących rodzimymi użytkownikami języka. W okresie reformacji nowoczesny język duński rozwinął się z różnych dialektów do wspólnego. Język ten pochodzi z rodziny języków germańskich.
Wraz z islandzkim, farerskim, norweskim i szwedzkim, duński należy do skandynawskiej gałęzi języków indoeuropejskich. Najważniejszym językiem obcym jest angielski, ale niemiecki i francuski również mają duży wpływ. Tak więc Dania ma jedyną granicę lądową z Niemcami. W tym obszarze język niemiecki jest uznawany za regionalny język mniejszości.
Jeśli oferujesz swoim klientom stronę internetową w języku duńskim, możesz wyrobić sobie markę w krajach skandynawskich. Tłumaczymy m.in. dokumenty z dziedziny handlu, marketingu, prawa, technologii i medycyny.

Wykwalifikowany czy przysięgły tłumacz języka duńskiego?
Tłumacze przysięgli języka niderlandzkiego są szczególnie polecani do tłumaczeń dokumentów urzędowych. W ten sposób można mieć pewność, że tłumaczenie jest uznane przez władze holenderskie. Takimi dokumentami są na przykład:
  • Prawo jazdy,
  • Akt urodzenia,
  • Świadectwo pracy,
  • Dowód rejestracyjny,
  • Karta pojazdu itp.
Chociaż każdy z naszych wykwalifikowanych tłumaczy specjalistycznych jest w stanie wykonać takie tłumaczenie równie rzetelnie i kompetentnie, to fakt złożenia przez tłumacza przysięgłego przysięgi i złożenia pod tłumaczeniem podpisu i pieczęci jest dodatkową gwarancją dokładności, która jest istotna dla władz.
Nasi wykwalifikowani tłumacze języka duńskiego posiadają rozległą wiedzę fachową w wielu sektorach i chętnie wykonają dla Was profesjonalne tłumaczenie z wielu różnych dziedzin.

Nie tylko tłumaczenie…
Niezależnie czy to tłumaczenia techniczne z dziedziny technologii, prawa, ekonomii, czy też reklamy i marketingu. Zapraszamy do kontaktu w sprawach o przetłumaczenie dokumentacji technicznej swoich produktów eksportowych, korespondencji firmowej, strony czy sklepu internetowego, jak również gotowej do druku instrukcji obsługi lub raportów rocznych, aż po broszury marketingowe i PR. Rozwój własnej działalności gospodarczej na rynku duńskim jest również obiecujący w wielu sektorach, zwłaszcza E-Commerce.
Dzięki zaawansowanej technologii, nawet najczęstsze zadania w procesie tłumaczenia przemysłowego są wykonywane przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów CAT i wykonywane na czas. Zapewnia to absolutną spójność, jednolitość i wierność terminologiczną Waszych tekstów. Znajdziemy dla Was odpowiednie słowa.

Tłumaczenia na język duński wykonywane przez native speakera
Jeżeli chcą Państwo mieć absolutną pewność, że Państwa tekst nie jest po prostu przetłumaczony na język duński, ale również najlepiej pasuje do Państwa grupy docelowej, nasze biuro tłumaczeń będzie w stanie dostarczyć Państwu dokładnie taki tekst. Możemy zaoferować naszym klientom tłumaczenia wysokiej jakości, ponieważ współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami. Niektórzy z nich są dodatkowo rodzimymi użytkownikami języka duńskiego. Istnieje również opcja weryfikacji tłumaczenia przez drugiego tłumacza.


Jeśli chcesz być spokojny o jakość swojego tłumaczenia, prosimy o kontakt z eLingua Centrum Językowe.
Skontaktuj się z nami lub poproś o wycenę. Otrzymasz szybką ofertę i będziesz wiedział dokładnie, jak konkurencyjna jest stawka, jakie usługi otrzymasz oraz kiedy Twoje tłumaczenie będzie gotowe.
 
 


 
35 języków
w jednym miejscu
Zleć tłumaczenie
nie wychodząc z domu
Darmowa wycena
on-line
Livechat z konsultantem
odpowiedzi na Twoje pytania w czasie rzeczywistym
Gwarancja
poufności
native Speakerzy
9 lat doświadczenia
na rynku od 2011 roku
100%polska firma
z siedzibą w Zabrzu
Najnowocześniejsze technologie
Pracujemy na oprogramowaniu CAT-SDL Trados
Rabat
stałego klienta
5% rabatu
przy przedpłacie
Zachowanie układu graficznego
w edytowalnych plikach
Gratisowa usługa OCR
pliku źródłowego
Tłumaczenie próbne
1500 znaków dla klientów firmowych
Klienci firmowi rabat 100zł
na pierwsze zlecenie o objętości minimalnej 10 stron rozliczeniowych
Wiarygodne
referencje

Sposób zamówienia tłumaczenia jest bardzo prosty

Wystarczą 3 kroki!
Krok 1
Uzupełnij formularz i prześlij plik
Uzupełnij formularz na naszej stronie lub prześlij plik drogą e-mailową.
Krok 2
Odbierz e-mail z wyceną
Do 30 minut od wysłania formularza lub e-mail otrzymasz odpowiedź z ofertą.
Krok 3
Potwierdź realizację i odbierz tłumaczenie
Po akceptacji oferty przechodzimy do realizacji zlecenia, dokumenty prześlemy we wcześniej ustalonej formie.