Język niemiecki
Tłumaczenie na niemiecki oraz z niemieckiego

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia jako osoba prywatna, czy też dla swojej firmy, znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego tłumacza niemieckiego lub tłumacza przysięgłego, specjalizującego się w danej dziedzinie, branży lub przemyśle, a w razie potrzeby uwzględniającego różnice w językach regionalnych lub krajowych.

Prawidłowe tłumaczenie na język niemiecki
Język niemiecki ma około 105 milionów rodzimych użytkowników i jest obecnie największym językiem w Unii Europejskiej i drugim co do wielkości językiem w Europie po rosyjskim. Niemiecki jest ważnym językiem, ponieważ jest najbardziej rozpowszechnionym językiem w Europie Zachodniej. Język niemiecki jest używany i czytany nie tylko w Niemczech, ale także w Austrii, Liechtensteinie, Szwajcarii, Luksemburgu, Belgii, Danii, Włoszech, a nawet we Francji i Namibii w Afryce.
Niemcy są również jednym z najbardziej zaludnionych krajów w Europie, a rynek niemiecki jest dojrzały do możliwości biznesowych, pod warunkiem, że organizacje odpowiednio podejdą do rynku niemieckiego. Przełamanie bariery językowej to dopiero początek.

Nie tylko tłumaczenie…
Nasi tłumacze nie tłumaczą dosłownie tekstów z języka źródłowego na niemiecki. W swoich szeregach mamy różnych tłumaczy języka niemieckiego. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie języka i kultury niemieckiej. Nasi tłumacze posiadają wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach oraz silne przywiązanie do niemieckiej kultury.
Organizacje dążące do dotarcia do niemieckiej grupy docelowej lub do podbicia niemieckiego rynku będą potrzebowały do tego odpowiedniego partnera. eLingua Centrum Językowe jest idealnym partnerem dla takiego przedsięwzięcia. Samo tłumaczenie tekstu z jednego języka na drugi nie wystarczy, aby zdobyć niemieckich klientów. Z naszego doświadczenia wynika, że tłumaczenie tekstu na język niemiecki oznacza zazwyczaj całkowite przeredagowanie go tak, aby pasował do grupy docelowej.

Tłumaczenia na język niemiecki wykonywane przez native speakera
Jeżeli chcą Państwo mieć absolutną pewność, że Państwa tekst nie jest po prostu przetłumaczony na język niemiecki, ale również najlepiej pasuje do Państwa grupy docelowej, nasze biuro tłumaczeń będzie w stanie dostarczyć Państwu dokładnie taki tekst. Możemy zaoferować naszym klientom tłumaczenia wysokiej jakości, ponieważ współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami. Niektórzy z nich są dodatkowo rodzimymi użytkownikami języka niemieckiego. Istnieje również opcja weryfikacji tłumaczenia przez drugiego tłumacza.


Jeśli chcesz być spokojny o jakość swojego tłumaczenia, prosimy o kontakt z eLingua Centrum Językowe - biurem tłumaczeń specjalizującym się w języku niemieckim.
Skontaktuj się z nami lub poproś o wycenę. Otrzymasz szybką ofertę i będziesz wiedział dokładnie, jak konkurencyjna jest stawka, jakie usługi otrzymasz oraz kiedy Twoje tłumaczenie będzie gotowe.
 
 


 
35 języków
w jednym miejscu
Zleć tłumaczenie
nie wychodząc z domu
Darmowa wycena
on-line
Livechat z konsultantem
odpowiedzi na Twoje pytania w czasie rzeczywistym
Gwarancja
poufności
native Speakerzy
9 lat doświadczenia
na rynku od 2011 roku
100%polska firma
z siedzibą w Zabrzu
Najnowocześniejsze technologie
Pracujemy na oprogramowaniu CAT-SDL Trados
Rabat
stałego klienta
5% rabatu
przy przedpłacie
Zachowanie układu graficznego
w edytowalnych plikach
Gratisowa usługa OCR
pliku źródłowego
Tłumaczenie próbne
1500 znaków dla klientów firmowych
Klienci firmowi rabat 100zł
na pierwsze zlecenie o objętości minimalnej 10 stron rozliczeniowych
Wiarygodne
referencje

Sposób zamówienia tłumaczenia jest bardzo prosty

Wystarczą 3 kroki!
Krok 1
Uzupełnij formularz i prześlij plik
Uzupełnij formularz na naszej stronie lub prześlij plik drogą e-mailową.
Krok 2
Odbierz e-mail z wyceną
Do 30 minut od wysłania formularza lub e-mail otrzymasz odpowiedź z ofertą.
Krok 3
Potwierdź realizację i odbierz tłumaczenie
Po akceptacji oferty przechodzimy do realizacji zlecenia, dokumenty prześlemy we wcześniej ustalonej formie.