Język włoski
Tłumaczenie na włoski oraz z włoskiego

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia jako osoba prywatna, czy też dla swojej firmy, znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego tłumacza włoskiego lub tłumacza przysięgłego, specjalizującego się w danej dziedzinie, branży lub przemyśle, a w razie potrzeby uwzględniającego różnice w językach regionalnych lub krajowych.

Interesujące fakty dotyczące języka
Język włoski, podobnie jak francuski i hiszpański, pochodzi z "romańskiej gałęzi języków indoeuropejskich" i w ramach tej grupy - jak sama nazwa wskazuje - należy do włosko-romańskiej rodziny językowej.
Z łącznej liczby około 70 milionów włoskojęzycznych mieszkańców Włoch, około 56 milionów mieszka we Włoszech, około 525 000 w Szwajcarii, około 30 000 w San Marino i kolejny 1 000 w suwerennym Watykanie stolicy - Rzymie (podwójnej stolicy) - gdzie język włoski jest wszędzie językiem urzędowym, jak również w założonym w Palestynie Zakonie Katolickim Malty.
Włoski jest oficjalnym językiem regionalnym w Chorwacji i Słowenii w regionie Friuli-Wenecja Julijska, a niektóre społeczności na tym obszarze są dwujęzyczne.
Ponadto język włoski jest obecny również w regionach, w których nie jest językiem urzędowym lub regionalnym, zarówno jako drugi język, jak i jako nieasymilowany język obcy (język migrantów). Językiem włoskim posługują się więc dziś bardzo często także niemieckojęzyczni mieszkańcy Południowego Tyrolu, mniejszości greckie i albańskie w południowych Włoszech, a przede wszystkim włoscy emigranci na całym świecie.

Nie tylko tłumaczenie…
Niezależnie czy to tłumaczenia techniczne z dziedziny technologii, prawa, ekonomii, czy też reklamy i marketingu. Zapraszamy do kontaktu w sprawach o przetłumaczenie dokumentacji technicznej swoich produktów eksportowych, korespondencji firmowej, strony czy sklepu internetowego, jak również gotowej do druku instrukcji obsługi lub raportów rocznych, aż po broszury marketingowe i PR.
Dzięki zaawansowanej technologii, nawet najczęstsze zadania w procesie tłumaczenia przemysłowego są wykonywane przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów CAT i wykonywane na czas. Zapewnia to absolutną spójność, jednolitość i wierność terminologiczną Waszych tekstów. Znajdziemy dla Was odpowiednie słowa.Tłumaczenia na język włoski wykonywane przez native speakera
Jeżeli chcą Państwo mieć absolutną pewność, że Państwa tekst nie jest po prostu przetłumaczony na język włoski, ale również najlepiej pasuje do Państwa grupy docelowej, nasze biuro tłumaczeń będzie w stanie dostarczyć Państwu dokładnie taki tekst. Możemy zaoferować naszym klientom tłumaczenia wysokiej jakości, ponieważ współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami. Niektórzy z nich są dodatkowo rodzimymi użytkownikami języka włoskiego. Istnieje również opcja weryfikacji tłumaczenia przez drugiego tłumacza.


Jeśli chcesz być spokojny o jakość swojego tłumaczenia, prosimy o kontakt z eLingua Centrum Językowe.
Skontaktuj się z nami lub poproś o wycenę. Otrzymasz szybką ofertę i będziesz wiedział dokładnie, jak konkurencyjna jest stawka, jakie usługi otrzymasz oraz kiedy Twoje tłumaczenie będzie gotowe.
 
 


 
35 języków
w jednym miejscu
Zleć tłumaczenie
nie wychodząc z domu
Darmowa wycena
on-line
Livechat z konsultantem
odpowiedzi na Twoje pytania w czasie rzeczywistym
Gwarancja
poufności
native Speakerzy
9 lat doświadczenia
na rynku od 2011 roku
100%polska firma
z siedzibą w Zabrzu
Najnowocześniejsze technologie
Pracujemy na oprogramowaniu CAT-SDL Trados
Rabat
stałego klienta
5% rabatu
przy przedpłacie
Zachowanie układu graficznego
w edytowalnych plikach
Gratisowa usługa OCR
pliku źródłowego
Tłumaczenie próbne
1500 znaków dla klientów firmowych
Klienci firmowi rabat 100zł
na pierwsze zlecenie o objętości minimalnej 10 stron rozliczeniowych
Wiarygodne
referencje

Sposób zamówienia tłumaczenia jest bardzo prosty

Wystarczą 3 kroki!
Krok 1
Uzupełnij formularz i prześlij plik
Uzupełnij formularz na naszej stronie lub prześlij plik drogą e-mailową.
Krok 2
Odbierz e-mail z wyceną
Do 30 minut od wysłania formularza lub e-mail otrzymasz odpowiedź z ofertą.
Krok 3
Potwierdź realizację i odbierz tłumaczenie
Po akceptacji oferty przechodzimy do realizacji zlecenia, dokumenty prześlemy we wcześniej ustalonej formie.