Język francuski
Tłumaczenie na francuski oraz z francuskiego

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia jako osoba prywatna, czy też dla swojej firmy, znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego tłumacza francuskiego lub tłumacza przysięgłego, specjalizującego się w danej dziedzinie, branży lub przemyśle, a w razie potrzeby uwzględniającego różnice w językach regionalnych lub krajowych.

Ciekawostki dotyczące języka francuskiego
Językiem francuskim posługuje się na całym świecie około 200 milionów ludzi w ponad 50 krajach, z czego 115 milionów to native speakerzy, a około 85 milionów uczy się francuskiego jako drugiego języka i codziennie uczy, używa i rozwija go.
Język francuski jest powszechnie używany daleko poza granicami ojczystej Francji - m.in. francuski jest językiem urzędowym w Szwajcarii, Belgii, Luksemburgu, Monako, Kanadzie, a także w części Afryki Zachodniej, Środkowej i Północnej, na Karaibach i w grupach wyspiarskich na Oceanie Indyjskim. Język francuski uważany jest za tradycyjny język polityki i dyplomacji (oprócz angielskiego), a także za zbiór terminów z dziedziny sztuki kulinarnej i wizualnej.

Przetłumaczymy dla Ciebie potrzebne dokumenty
Podstawą zrozumienia w biznesie jest zawsze bezbłędna i bezproblemowa komunikacja z klientami i partnerami w kraju i za granicą. Niezależnie od tego, czy chodzi o import czy eksport, reklamę na rynku francuskim lub polskim, czy też teksty kontraktowe. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia dla każdej branży i każdej dziedziny specjalistycznej, np. dla umów, tekstów biznesowych, marketingowych czy artykułów z czasopism. Chętnie przetłumaczymy dla Ciebie także opisy produktów oraz regulaminy sklepu internetowego. Centrum Językowe eLingua w każdej chwili wspiera profesjonalnymi tłumaczeniami wykwalifikowanych tłumaczy specjalistycznych - zarówno z języka polskiego na francuski, jak i z francuskiego na polski.

Tłumaczenia na język francuski wykonywane przez native speakera
Jeżeli chcą Państwo mieć absolutną pewność, że Państwa tekst nie jest po prostu przetłumaczony na język niemiecki, ale również najlepiej pasuje do Państwa grupy docelowej, nasze biuro tłumaczeń będzie w stanie dostarczyć Państwu dokładnie taki tekst. Możemy zaoferować naszym klientom tłumaczenia wysokiej jakości, ponieważ współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami. Niektórzy z nich są dodatkowo rodzimymi użytkownikami języka francuskiego. Istnieje również opcja weryfikacji tłumaczenia przez drugiego tłumacza.


Jeśli chcesz być spokojny o jakość swojego tłumaczenia, prosimy o kontakt z eLingua Centrum Językowe.
Skontaktuj się z nami lub poproś o wycenę. Otrzymasz szybką ofertę i będziesz wiedział dokładnie, jak konkurencyjna jest stawka, jakie usługi otrzymasz oraz kiedy Twoje tłumaczenie będzie gotowe.
  
35 języków
w jednym miejscu
Zleć tłumaczenie
nie wychodząc z domu
Darmowa wycena
on-line
Livechat z konsultantem
odpowiedzi na Twoje pytania w czasie rzeczywistym
Gwarancja
poufności
native Speakerzy
9 lat doświadczenia
na rynku od 2011 roku
100%polska firma
z siedzibą w Zabrzu
Najnowocześniejsze technologie
Pracujemy na oprogramowaniu CAT-SDL Trados
Rabat
stałego klienta
5% rabatu
przy przedpłacie
Zachowanie układu graficznego
w edytowalnych plikach
Gratisowa usługa OCR
pliku źródłowego
Tłumaczenie próbne
1500 znaków dla klientów firmowych
Klienci firmowi rabat 100zł
na pierwsze zlecenie o objętości minimalnej 10 stron rozliczeniowych
Wiarygodne
referencje

Sposób zamówienia tłumaczenia jest bardzo prosty

Wystarczą 3 kroki!
Krok 1
Uzupełnij formularz i prześlij plik
Uzupełnij formularz na naszej stronie lub prześlij plik drogą e-mailową.
Krok 2
Odbierz e-mail z wyceną
Do 30 minut od wysłania formularza lub e-mail otrzymasz odpowiedź z ofertą.
Krok 3
Potwierdź realizację i odbierz tłumaczenie
Po akceptacji oferty przechodzimy do realizacji zlecenia, dokumenty prześlemy we wcześniej ustalonej formie.