Język rosyjski
Tłumaczenie na rosyjski oraz z rosyjskiego

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia jako osoba prywatna, czy też dla swojej firmy, znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego tłumacza rosyjskiego lub tłumacza przysięgłego, specjalizującego się w danej dziedzinie, branży lub przemyśle, a w razie potrzeby uwzględniającego różnice w językach regionalnych lub krajowych.
Rosja jest niewyobrażalnie dużym krajem i oferuje wielu polskim lub europejskim firmom ogromny potencjał w handlu i przemyśle. Dlatego też tłumaczymy wiele dokumentów biznesowych, takich jak dokumenty założycielskie, statuty czy umowy o pracę, na język rosyjski lub odwrotnie, z języka rosyjskiego na inne języki. Nasi rosyjscy tłumacze są bardzo kompetentni i wykonują wysokiej jakości tłumaczenia dla naszych klientów biznesowych.
Również nasi klienci prywatni korzystają z naszej rozległej sieci tłumaczy, ponieważ zazwyczaj szybko można znaleźć dostępnego wykwalifikowanego tłumacza rosyjskiego, bez względu na to, czy trzeba przetłumaczyć dyplom czy akta medyczne.

Największy na świecie kraj
Coraz bardziej popularne stają się tłumaczenia polsko-rosyjskie. Dzieje się tak, ponieważ największy kraj na świecie obsługuje zarówno rynek europejski, jak i wschodzące rynki azjatyckie.
Język rosyjski należy do słowiańskiej gałęzi języków indoeuropejskich. Tylko 210 milionów osób posługuje się nim, a 150 milionów to rodzimi użytkownicy, co czyni go jednym z najczęściej używanych języków w Europie. W wielu państwach byłego Związku Radzieckiego jest to nadal język urzędowy, a także w wielu innych krajach jest jednym z języków roboczych Organizacji Narodów Zjednoczonych. Język rosyjski jest pisany cyrylicą. Składa się on z 33 liter: 10 samogłosek i 23 spółgłosek. Język rosyjski jest językiem wielu pisarzy, którzy napisali słynne dzieła literatury światowej.
W niektórych dziedzinach język słowiański i alfabet cyrylicy mogą stać się barierą. Praca wykwalifikowanych tłumaczy ułatwia stosunki handlowe. Ważne jest doświadczenie w pracy z językiem rosyjskim i znajomość różnic kulturowych. Istnieją również różne różnice kulturowe w kontaktach na przykład z partnerami biznesowymi, klientami i władzami. Tłumaczenia na język rosyjski są zatem wykonywane wyłącznie przez tłumaczy rosyjskich z odpowiednim doświadczeniem.

Wykwalifikowany czy przysięgły tłumacz języka rosyjskiego
Tłumacze przysięgli języka rosyjskiego są szczególnie polecani do tłumaczeń dokumentów urzędowych. W ten sposób można mieć pewność, że tłumaczenie jest uznane przez władze rosyjskie. Takimi dokumentami są na przykład:
  • Paszport,
  • Akt urodzenia,
  • Świadectwo pracy,
  • Dowód rejestracyjny,
  • Karta pojazdu itp.
Chociaż każdy z naszych wykwalifikowanych tłumaczy specjalistycznych jest w stanie wykonać takie tłumaczenie równie rzetelnie i kompetentnie, to fakt złożenia przez tłumacza przysięgłego przysięgi i złożenia pod tłumaczeniem podpisu i pieczęci jest dodatkową gwarancją dokładności, która jest istotna dla władz.
Nasi wykwalifikowani tłumacze języka rosyjskiego posiadają rozległą wiedzę fachową w wielu sektorach i chętnie wykonają dla Was profesjonalne tłumaczenie z wielu różnych dziedzin.

Nie tylko tłumaczenie…
Niezależnie czy to tłumaczenia techniczne z dziedziny technologii, prawa, ekonomii, czy też reklamy i marketingu. Zapraszamy do kontaktu w sprawach o przetłumaczenie dokumentacji technicznej swoich produktów eksportowych, korespondencji firmowej, strony czy sklepu internetowego, jak również gotowej do druku instrukcji obsługi lub raportów rocznych, aż po broszury marketingowe i PR.
Dzięki zaawansowanej technologii, nawet najczęstsze zadania w procesie tłumaczenia przemysłowego są wykonywane przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów CAT i wykonywane na czas. Zapewnia to absolutną spójność, jednolitość i wierność terminologiczną Waszych tekstów. Znajdziemy dla Was odpowiednie słowa.

Tłumaczenia na język rosyjski wykonywane przez native speakera
Jeżeli chcą Państwo mieć absolutną pewność, że Państwa tekst nie jest po prostu przetłumaczony na język rosyjski, ale również najlepiej pasuje do Państwa grupy docelowej, nasze biuro tłumaczeń będzie w stanie dostarczyć Państwu dokładnie taki tekst. Możemy zaoferować naszym klientom tłumaczenia wysokiej jakości, ponieważ współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami. Niektórzy z nich są dodatkowo rodzimymi użytkownikami języka rosyjskiego. Istnieje również opcja weryfikacji tłumaczenia przez drugiego tłumacza.


Jeśli chcesz być spokojny o jakość swojego tłumaczenia, prosimy o kontakt z eLingua Centrum Językowe.
Skontaktuj się z nami lub poproś o wycenę. Otrzymasz szybką ofertę i będziesz wiedział dokładnie, jak konkurencyjna jest stawka, jakie usługi otrzymasz oraz kiedy Twoje tłumaczenie będzie gotowe.
 
 


 
35 języków
w jednym miejscu
Zleć tłumaczenie
nie wychodząc z domu
Darmowa wycena
on-line
Livechat z konsultantem
odpowiedzi na Twoje pytania w czasie rzeczywistym
Gwarancja
poufności
native Speakerzy
9 lat doświadczenia
na rynku od 2011 roku
100%polska firma
z siedzibą w Zabrzu
Najnowocześniejsze technologie
Pracujemy na oprogramowaniu CAT-SDL Trados
Rabat
stałego klienta
5% rabatu
przy przedpłacie
Zachowanie układu graficznego
w edytowalnych plikach
Gratisowa usługa OCR
pliku źródłowego
Tłumaczenie próbne
1500 znaków dla klientów firmowych
Klienci firmowi rabat 100zł
na pierwsze zlecenie o objętości minimalnej 10 stron rozliczeniowych
Wiarygodne
referencje

Sposób zamówienia tłumaczenia jest bardzo prosty

Wystarczą 3 kroki!
Krok 1
Uzupełnij formularz i prześlij plik
Uzupełnij formularz na naszej stronie lub prześlij plik drogą e-mailową.
Krok 2
Odbierz e-mail z wyceną
Do 30 minut od wysłania formularza lub e-mail otrzymasz odpowiedź z ofertą.
Krok 3
Potwierdź realizację i odbierz tłumaczenie
Po akceptacji oferty przechodzimy do realizacji zlecenia, dokumenty prześlemy we wcześniej ustalonej formie.