Język hiszpański
Tłumaczenie na hiszpański oraz z hiszpańskiego

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia jako osoba prywatna, czy też dla swojej firmy, znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego tłumacza hiszpańskiego lub tłumacza przysięgłego, specjalizującego się w danej dziedzinie, branży lub przemyśle, a w razie potrzeby uwzględniającego różnice w językach regionalnych lub krajowych.

Różne rodzaje języka hiszpańskiego
Po mandaryńskim, hiszpański ma najwięcej rodzimych użytkowników na świecie, a mianowicie około 570 milionów. W samej Hiszpanii istnieje sześć różnych języków urzędowych. Należą do nich standardowe hiszpańskie, katalońskie i baskijskie. Językiem hiszpańskim mówi się również w wielu innych częściach świata, zwłaszcza w Ameryce Południowej. Również w USA gwałtownie wzrasta odsetek osób mówiących po hiszpańsku.
Po mandaryńskim chińskim, hindi i angielskim, hiszpański jest obecnie czwartym najczęściej używanym językiem na świecie i najczęściej uczonym językiem obcym po angielskim.

Nie tylko tłumaczenie…
Niezależnie czy to tłumaczenia techniczne z dziedziny technologii, prawa, ekonomii, czy też reklamy i marketingu. Zapraszamy do kontaktu w sprawach o przetłumaczenie dokumentacji technicznej swoich produktów eksportowych, korespondencji firmowej, strony czy sklepu internetowego, jak również gotowej do druku instrukcji obsługi lub raportów rocznych, aż po broszury marketingowe i PR.
Dzięki zaawansowanej technologii, nawet najczęstsze zadania w procesie tłumaczenia przemysłowego są wykonywane przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów CAT i wykonywane na czas. Zapewnia to absolutną spójność, jednolitość i wierność terminologiczną Waszych tekstów. Znajdziemy dla Was odpowiednie słowa.

Tłumaczenia na język hiszpański wykonywane przez native speakera
Jeżeli chcą Państwo mieć absolutną pewność, że Państwa tekst nie jest po prostu przetłumaczony na język hiszpański, ale również najlepiej pasuje do Państwa grupy docelowej, nasze biuro tłumaczeń będzie w stanie dostarczyć Państwu dokładnie taki tekst. Możemy zaoferować naszym klientom tłumaczenia wysokiej jakości, ponieważ współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami. Niektórzy z nich są dodatkowo rodzimymi użytkownikami języka hiszpańskiego. Istnieje również opcja weryfikacji tłumaczenia przez drugiego tłumacza.


Jeśli chcesz być spokojny o jakość swojego tłumaczenia, prosimy o kontakt z eLingua Centrum Językowe.
Skontaktuj się z nami lub poproś o wycenę. Otrzymasz szybką ofertę i będziesz wiedział dokładnie, jak konkurencyjna jest stawka, jakie usługi otrzymasz oraz kiedy Twoje tłumaczenie będzie gotowe.
 
 


 
35 języków
w jednym miejscu
Zleć tłumaczenie
nie wychodząc z domu
Darmowa wycena
on-line
Livechat z konsultantem
odpowiedzi na Twoje pytania w czasie rzeczywistym
Gwarancja
poufności
native Speakerzy
9 lat doświadczenia
na rynku od 2011 roku
100%polska firma
z siedzibą w Zabrzu
Najnowocześniejsze technologie
Pracujemy na oprogramowaniu CAT-SDL Trados
Rabat
stałego klienta
5% rabatu
przy przedpłacie
Zachowanie układu graficznego
w edytowalnych plikach
Gratisowa usługa OCR
pliku źródłowego
Tłumaczenie próbne
1500 znaków dla klientów firmowych
Klienci firmowi rabat 100zł
na pierwsze zlecenie o objętości minimalnej 10 stron rozliczeniowych
Wiarygodne
referencje

Sposób zamówienia tłumaczenia jest bardzo prosty

Wystarczą 3 kroki!
Krok 1
Uzupełnij formularz i prześlij plik
Uzupełnij formularz na naszej stronie lub prześlij plik drogą e-mailową.
Krok 2
Odbierz e-mail z wyceną
Do 30 minut od wysłania formularza lub e-mail otrzymasz odpowiedź z ofertą.
Krok 3
Potwierdź realizację i odbierz tłumaczenie
Po akceptacji oferty przechodzimy do realizacji zlecenia, dokumenty prześlemy we wcześniej ustalonej formie.